خانه / دنیای مدل / دانستنی های پوشاک / مدل جدید زمستان 1401 پلیور یقه هفت زنانه – مد لباس

مدل جدید زمستان 1401 پلیور یقه هفت زنانه – مد لباس

اگر فکر می کنید لباس های پاستیلی فقط برای روزهای بهار و تابستان ایده آل هستند، در اشتباهید. و امروز از شما می‌خواهیم مطمئن شوید که چنین لباس‌هایی می‌توانند مکمل‌های عالی برای هر لباس پاییزی باشند. ما آماده‌ایم تا به شما چند ژاکت یقه V رنگ پاستلی و راه‌هایی را به شما نشان دهیم که چگونه می‌توانید ظاهری جذاب با سایر لباس‌ها، اکسسوری‌ها و کفش‌ها ایجاد کنید. البته باید یک نوع پلیور از سایز بزرگ تا شلوار، کمربند تا آستین سه ربع، تزئین شده تا آستین زنگی و غیره انتخاب کنید. بعد از آن به فکر رنگ و پارچه پیراهن جدید خود باشید.

برای ایجاد ظاهری راحت و دنج، می‌توانید یک پلیور یقه V بژ را انتخاب کنید و آن را با شلوار تنگ مشکی، عینک آفتابی سایز بزرگ، کیف کراس‌بادی چرمی چاپ شده و نیم بوت‌های چرم قهوه‌ای ترکیب کنید.

یا می‌توانید شلوار جین تنگ سرمه‌ای پیدا کنید و آن‌ها را با یک ژاکت گشاد صورتی کمرنگ، یک کلاه لبه پهن قهوه‌ای و نیم بوت‌های جیر حاشیه‌ای بژ ترکیب کنید.

برای ایجاد یک لباس زیباتر می توانید یک ژاکت بلند گشاد صورتی کم رنگ انتخاب کنید و آن را با یک شلوار سفید، یک کلاچ چرمی خاکستری روشن، کفش های پاشنه بلند با طرح مار و عینک آفتابی بزرگ ست کنید.

مدل های جدید و ایده های استایل را ببینید:

با شلوار کوتاه بژ، عینک آفتابی و صندل تخت مشکی

با شلوار جین کاف دار و چکمه های ساق بلند مشکی

با بلوز طرح گلدار و شلوار جین سرمه ای

با کلاه، شلوار جین تنگ و بوت های حاشیه ای بژ

با شلوار جین گشاد، کیف چرمی و عینک آفتابی گرد

با شلوار جین برش چاپ شده و کفش تخت بژ

با شلوار لاغر، نیم بوت قهوه ای و کیف کراس بادی چاپ شده

با شلوار سفید، کلاچ خاکستری روشن و کفش پاشنه بلند چاپ شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *