خانه / دنیای مدل / اکسسوری / لیست کامل اکسسوری عروس ترند برای عروس خانم ها

لیست کامل اکسسوری عروس ترند برای عروس خانم ها

اکسسوری عروس به‌معنی لوازم جانبی عروس است، اما شاید اهمیت اکسسوری حتی در حد لباس عروس باشد. این اکسسوری اگر به‌خوبی انتخاب شوند می‌توانند عروس را هرچه زیباتر کنند. در ادامه این مطلب از سایت مزون ونوس خواهیم دید که شاخص‌ترین اکسسوری‌های عروس چه مواردی هستند.

اکسسوری عروس باید متناسب با لباس عروس انتخاب شود.بی شک، داشتن یک مراسم عروسی عالی و بی عیب و نقص، ممکن است آرزوی هر دختری باشد.

تردیدی نیست که در شب عروسی، هیچکس به اندازه عروس مورد توجه نیست!به همین علت، گذشته از انتخاب یک لباس عروس زیبا و جذاب، انتخاب زیور آلات مناسب (به خصوص زیورآلات دست ساز با گل های طبیعی زیبا) نیز نکته ای است که هیچ عروس با سلیقه ای نباید از آن غافل شود.

البته نیازی نیست همه، زیورآلات دست ساز به صورت یک جا و با هم استفاده شوند!بلکه مهم این است که یک اکسسوری عروس خاص که زیبایی لباس عروس و جذابیت شما را تکمیل می کند، انتخاب شود.

ما در این مقاله، لیستی از اکسسوریهای عروس را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا کمکی هر چند کوچک، به بهتر برگزار کردن مراسمتان کرده باشیم.

انواع اکسسوری عروس

تاج عروس

نخستین و مهمترین آیتم، بعد از انتخاب لباس عروس، انتخاب مدل مو و مدل تاج خواهد بود.

اگر قرار است که مراسم عروسی تان را در فضایی باز؛ مانند: باغ یا کنار ساحل برگزار کنید، بهتر است از تاج گل های طبیعی استفاده کنید.یک تاج آراسته با گل های طبیعیِ طیف صورتی و بنفش، می تواند یک هارمونی طبیعی زیبا برای شما ایجاد کند.

برای انتخاب تاج گل طبیعی بهتر است موهایی بلند داشته باشید که آن ها را مدل باز یا جمع شد، پشت سرتان آرایش کنید.ترکیب موهای بلند و تاج گل طبیعی در لباس زیبای عروسی، تصویری خیال انگیز و جذاب به شما خواهد بخشید.

دسته گل دور مچ عروس

میان اکسسوری عروس دسته گل دور مچ عروس (یا همان دستنبد گل عروس)، ترکیبی از چند گل زیباست که به دور مچِ دستِ عروس خانم بسته می شود.

این دستنبد ها، حتی گاهاً با یک گل تزیین خاص هم ساخته می شوند.دستبند گل عروسی، گزینه ی مناسبی برای ساقدوش های عروس خانم می باشد؛یعنی آن ها می توانند این دستبند را به دست کنند و در پشت سر عروس در مراسم عروس راه بروند.

عروس خانم نیز می تواند به جای استفاده از یک دسته گل بزرگ که دائما باید آن را در دست بگیرد، از دستبند گل استفاده نماید.البته این که برای مراسم عروسی تان، دسته گل داشته باشید یا مچ بند گل، موضوعی کاملا سلیقه ای است.

به ست بودن دستبند با لوازم عروس توجه کنید!اگر از دستبند گل استفاده می کنید، یعنی به استفاده از لوازم طبیعی روی آورده اید؛پس بهتر است لوازم دیگر هم طبیعی باشند.همچنین برای داشتن دستبند گل، لازم نیست به خرج بیفتید!

به سادگی می توانید دستبند های گل خود را (مطابق آنچه در تصویر آمده) و متناسب با سلیقه خود، در منزل درست کنید.

گیره مو

امروزه گیره مو، از تاج عروس نیز مهم تر است و در هر مدل مویی به کار برده می شود.گیره موهای طبیعی، می تواند زیبایی شما را در شب عروسی تان دو چندان کند.بهتر است از گیره مو با گل طبیعی، برای مراسم های کوچک تر مانند بله برون و عقد محضری استفاده کرد.

تور عروس

تور سر عروس، بایستی مکمل لباس عروس باشد و از هر جهت با آن تناسب داشته باشد. شاید تور، به تنهایی، زیبا و رویایی باشد اما اگر با لباسی ست شود که به آن نمی‌آید، استایل شما را خراب خواهد کرد.

پس به نکات زیر دقت کنید:

اگر لباسی دارید که پشت آن پنل کار شده‌ای دارد، باید تور سر عروس را به گونه ای انتخاب کنید که روی پنل نیاید و قد تور شما تا بالای پنل باشد.

یا اینکه تور شما انقدر بلند و شفاف باشد، تا پنل به راحتی از داخل آن خودنمایی کند.

اگر لباس عروس شما ساده است، می‌توانید تور کارشده تری بگیرید.

به همین صورت، برای لباس‌ عروس‌ های مدل‌ دارتر و سنگین‌ تر، تور عروس ساده انتخاب کنید.

ترکیب لباس سنگین و تور کار شده، بیشتر مناسب عروس‌های سلطنتی و برای تشریفات است.

البته به سبک لباس عروستان هم دقت کنید که مجلسی است یا اسپورت و ساحلی. جنس پارچه لباستان هم مهم است

تورِ سرِ عروسِ خیلی کوتاه که به چانه هم نمی‌رسد و بیشتر شبیه سنجاق سر توری بزرگی است، با لباس عروس یقه بسته ی کار شده، ست می‌شود.

اگر مراسم شما، در خانه یا سالن کوچکی است و فعالیت شما زیاد است، آرایش یک این تور سر عروس را پیشنهاد می‌کند.

تور و شنل

برخی لباس‌عروس‌ها از تور و شنل برخوردار هستند، اما چه لباس‌تان تور و شنل داشته باشد و چه نه، سعی کنید برای درخشش در شب عروسی از تور و شنل استفاده کنید. معمولاً از همان جایی که لباس عروس را خریداری یا اجاره می‌کنید، امکان خرید تور و شنل نیز دارید.

سعی کنید برای انتخاب تور، مدل، اندازه و رنگ لباس عروس را در نظر بگیرید و توری تهیه کنید که متناسب با لباس‌عروس‌تان است. قطعاً فروشنده‌ی تور لباس عروس می‌تواند به‌خوبی برای انتخاب تور مناسب به شما کمک کند، پس سعی کنید ابایی از پرسش از فروشنده نداشته باشید.

ساعت

ساعت هم از اکسسوری‌های عروس است و چنان‌چه به‌درستی استفاده شود، قابلیت این‌ را دارد که به‌شکلی محسوس روی زیباتر به‌نظررسیدن ظاهر عروس نقشی کلیدی ایفا کند. این اکسسوری عروس در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگونی در دسترس است.

برای انتخاب آن قطعاً باید عناصری همچون نوع لباس عروس، جثه‌ی عروس، اندازه‌ی دستان عروس، رنگ موها و رنگ آرایش عروس در نظر گرفته شوند، اما بدون‌شک مهم‌ترین عنصری که باید برای انتخاب ساعت عروس در نظر گرفته شود رنگ جواهرات است.

بهتر است رنگ ساعت با رنگ جواهرات عروس هماهنگ باشد. همانطور که در بالا هم اشاره شد، جواهرات عروس از دیگر اکسسوری‌های عروس هستند و بنابراین مورد سوم ما از لیست انواع اکسسوری عروس به جواهرات عروس اختصاص دارد.

جواهرات عروس

جواهرات عروس طیف گسترده‌ای از عناصر مختلف را شامل می‌شوند، اما سلیقه‌ی عروس و داماد است که تعیین می‌کند عروس از چه مقدار جواهرات برای زیباتر به‌نظررسیدن در شب عروسی استفاده کند. انگشتر، دستبند، النگو، گوشواره، گردنبند و پیرسینگ از جمله انواع جواهرات هستند که در شب عروسی استفاده می‌شوند.

رنگ جواهرات باید با رنگ پوست عروس، رنگ لباس عروس، تِمِ آرایش عروس و البته میزان بودجه سازگاری داشته باشد. طلا، نقره، برلیان، الماس و زمرد از جمله موادی هستند که جواهرات از آن‌ها ساخته شده‌اند. چنان‌که بدیهی است، استفاده از الماس و برلیان در جواهرات قیمت آن را به‌شدت بالا می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *