خانه / درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی مزون ونوس

امروزه با صنعتی شدن جوامع و رشد شهر نشینی، زندگی بشر پیشرفت بیشتری کرده و به تبع آن با چالش های متفاوتی هم روبرو شده از جمله : افزایش جمعیت و دشواری تامین نیازهای زندگی ،افزایش هزینه ها،کمبود وقت ،شلوغی بازار،رقابت بیشتره کسب کار در مشاغل مختلف ، و شایدعرضه و تقاضای ناهماهنگ کالا ، یا سردرگمی بازار و مشتری در این شلوغی زندگی شهری به چشم میخورد.

جهت خرید از مرکز پخش لباس زنانه اینجا کلیک کنید.

همچنین دست و پنجه نرم کردن آنها جهت تامین نیازهای خود در این شرایط اقشار مختلف مردم را با توجه به سطح اجتماعی و اقتصادی و شغلی خود تحت تاثیر قرار داده از تولید کننده بگیر در کف بازار تا مصرف کننده (مردم) درگیر این شرایط هستند.

در این بین شهر نشینی و زندگی ماشینی، باعث گسترش روابط انسانی، رشد سلایق و علایق مردم در بیشتر زمینه های  زندگی ،تنوع نیازها ، تفاوت کالا در بازار و زرق و برق آن نیز ، شده است.

همانطور که میدانید از دیگر مباحثی که با پیشرفت علم و تکنولوژی زندگی شهری ، از دیر باز تا کنون تحت تاثیر تغییرات مختلفی بوده ، “صنعت مد” می باشد .

این صنعت ، شاخه های مختلف و متفاوتی دارد از قبیل زیورآلات ، صنایع چوب ،کیف و کفش، انواع پارچه و البسه،محصولات آرایشی،بهداشتی ،منسوجات وغیره… که به شکل های مختلفی در رقابت و پیشرفت خود تلاش میکنند.

جالب است بدانید پوشاک هم از این حوزه مستثنی نیست و هم پای “صنعت مد “در حال پیشرفت و به روز شدن است‌. بدین ترتیب گروه تولید و پخش “مزون ونوس“ با توجه به بررسی ها و نیاز سنجی بازار عرضه و تقاضا در زمینه ی پوشاک متوجه نیاز فروشندگان و مغازه داران جهت نظم در سیستم خرید عمده ی پوشاک کشور شده و از سال 1395 با هدف:تسهیل ارتباط، بین فروشندگان و مغازه داران پوشاک با گروهای تولید و پخش کننده های اصلی صنف پوشاک” بصورت خریدو فروش عمده و بدون واسطه با یکدیگر شده و فعالیت خود را آغاز کرد و سعی دارد از طریق شبکه ی گسترده ی جهانی اینترنت در قالب” سایتی” جامع و کامل برای مغازه دار  و تولید کننده ، پلی ارتباطی شده این امر را آسان تر کند.

بنابراین گروه ما با گسترش جمعیت و نیاز بازار و مغازه داران جهت ارتباط راحت تر با عمده فروشی های صنف پوشاک” سایت مزون ونوس” را طراحی و راه اندازی کرد.

جالب است بدانید گروه تولید و پخش مزون ونوس” اولین و تنها گروهی می باشد که در حوزه ی پوشاک زنانه از طریق سایت اینترنتی معتبر خود بین تولیدی ها و عمده فروشان پوشاک با مغازه داران و فروشگاهها،یک پل ارتباطی شده این دو گروه هدف را به هم متصل نموده جهت خرید و فروش عمده بصورت هماهنگ و تسهیل گر، در این حوزه فعالیت میکند

و با رشد عرضه و تقاضای بیشتر مشتریان سایت،فعالیت حرفه ای خود را از سال 1395 بصورتی جدی تر و در قالبی منسجم تر آغاز نمود.

از مزایای سایت مزون ونوس :

۱.همگام با تکنولوژی و بروز هستید.

۲.سهولت در ارتباط با تولیدی ها و پخش کننده های اصلی صنف پوشاک.

۳.سایتی معتبر و قابل اطمینان در خرید اینترنتی بصورت عمده.

۴.سهولت در خرید و فروش عمده بدون واسطه بطور مستقیم مرتبط با گروه هدف مشتری یعنی تولیدی های سراسر کشور.

۵.دامنه ای وسیع در انتخاب اجناس مختلف با تنوع در طرح و رنگ و مدل های روز پوشاک زنانه.

۶.صرفه جویی در وقت و زمان و هزینه ها.

۷.رونق اقتصادی کسب و کار اصناف مرتبط با صنعت پوشاک.

۸.تسهیل در انتخاب.

۹.تسهیل در خرید و هماهنگی بیشتر بین خریدار و فروشنده.

۱۰.تسهیل در عرضه و تقاضای بازار طبق آخرین مدل های روز.

۱۱.پل ارتباطی قوی بین تولیدی با مغازه دار جهت خرید و فروش عمده.

۱۲.کمک به رونق کسب و کار صنف پوشاک.

۱۳ .تسهیل گر در خدمت رسانی به فروشگاه ها و مراکز خرید و پوشاک.

۱۴ .گسترش دامنه فروش و مشتری و خریدار و…

بدین منظور گروه تولید پخش مزون ونوس در نظر دارد از طریق سایت اینترنتی معتبر خود راهی ارتباطی باشد بین مغازه داران با عمده فروش های پوشاک زنانه و تولید کننده های اصلی صنف پوشاک .

اگر خواهان رشد و گسترش روابط کاری و حرفه ای در صنف خود هستید جهت خرید و فروش به گونه ای  راحت تر ، بدون واسطه و مستقیم ، با سایت اینترنتی مزون ونوس همراه باشید. .

مزون ونوس همراه شماست.

نویسنده :حسن محمدی_مجموعه مزون ونوس