خانه / دنیای مدل / جدید ترین مانتو های رنگ سال 1401، با جدیدترین و شیک ترین مدل مانتو سال 1401 آشنا شوید

جدید ترین مانتو های رنگ سال 1401، با جدیدترین و شیک ترین مدل مانتو سال 1401 آشنا شوید

با آمدن فصل بهار و سال جدید، همگی دوست داریم در مد و استایل خود، تغییرات ویژه ای ایجاد کنیم. مدت زیادی برای ورود به سال نو ۱۴۰۱ باقی نمانده است. قطعا بانوان عزیز و دختران جوان به دنبال خرید لباس و مهمتر از همه مانتو عید مناسب و شیک برای خود هستند.

سال ۱۴۰۱ همراه با انواع مدل های مانتو سال در طرح و رنگهای شاد و جذاب و در سبکهای کوتاه، بلند، مدل کتی، ژاکارد، وست و مانتو جلوباز آستین پفی و غیره خواهد بود. معمولا در فصل بهار مانتوهای نازک و مجلسی، مدلهای مزونی و شیک و با رنگهای شاد ترند میشوند.

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱

بهار سال ۱۴۰۱ همراه با لباسهای زنانه و ترند روز مانتو، در رنگهای شاد از جمله بنفش (رنگ سال)، سبز، آبی تیره، آبی روشن، زرد، یاسی، سفید و کرمی خواهد بود. عید امسال، ست کردن برخی از رنگهای مانتو با یکدیگر بسیار جذاب و قشنگ میشود.

مانتو کتی با شلوار هم رنگ

مدل مانتو سال ۱۴۰۱

در نوروز سال ۱۴۰۱، ترند و مد روز مانتو شامل انواع مدلهای جذاب و شیک مانتو سال ۱۴۰۱؛ از جمله مانتو کتی، کت و شلوار یک رنگ یا کت تک، مانتو ژاکارد، وست و شومیز، مانتوهای عروسکی، مانتو و شلوار سفید، مانتوی راه راه 

یکی از ترندهای مدل مانتو سال ۱۴۰۱، مانتو آستین پفی و گشاد

مدل مانتو آستین گشاد

مانتوهایی با آستین پفی و گشاد، یکی دیگر از ترندهای جذاب برای استایل خانم های شیک پوش است. مانتوی آستین پفی را میتوان در جنس ها و رنگهای سال ۱۴۰۱ برای مثال مدل عروسکی و یا جلوباز بلند با آستین پف دار تهیه کرد.

مانتو آستین پفی مشکی مدل 1401

مانتو ترند سال ، مدل مانتو کتی

یکی از ترندهای مدل مانتو سال ۱۴۰۱، مانتو مدل کتی، در رنگهای شاد و بخصوص سفید و یاسی میباشد. ازسوی دیگر ، خانم های عزیز میتوانند مانتو کتی را به صورت تک و با یک رنگ شلوار دیگر و یا به صورت کت و شلوار ست و همرنگ بپوشند.
مانتو کتی امسال با یقه های زیبای انگلیسی، یقه هفت و یا یقه بزرگتر مشاهده میشود.

مدل ماتو کتی

 جذاب ترین مدل مانتو سال در ایران

مانتو وست بهاری

یکی از شیک ترین مدلها و ترندهای سال ۱۴۰۱، مانتوهای وست همراه با شومیز مناسب و جذاب هستند. مدل مانتو وست؛ معمولا بدون آستین است و به همین دلیل باید با یک شومیز آستین بلند و جذاب پوشیده شود.

مدل مانتو ژاکارد ترند سال ۱۴۰۱
ست کردن مانتو با شلوار با ترندهای ۲۰۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *