خانه / دنیای مدل / جدیدترین مدل مانتوهای ساده ولی جذاب و مجلسی 2021 – 99

جدیدترین مدل مانتوهای ساده ولی جذاب و مجلسی 2021 – 99

انتخاب رنگ مانتو قبل از خرید آن، یکی از نکاتی است که نیمی از راه را برای شما هموار خواهد کرد. بسته به نوع رنگ پوست‌تان، نوع مراسمی که دارید و اینکه قبلا چه رنگ مانتوهایی می پوشید، می‌توانید رنگ مانتو ساده مجلسی خود را انتخاب کنید.

اگر قصد خرید مانتوهای مجلسی را دارید اول از همه تصور کنید که چه سری و چه شمایلی از مانتوهایی را که قصد خرید دارید را انتخاب خواهید کرد و در ذهن خود مجسم کنید تا به راحتی سراغ مانتوی دلخواه خود بروید ما در این مطلب از سایت مزون ونوس برای شما عزیزان گلچینی از زیباترین و جدیدترین طرح های مانتو ساده مجلسی را به اشتراک خواهیم گذاشت.

مانتو ساده مجلسی جدید

گاهی کافی است به جای برش‌های تودرتو و نقش و نگارهای پر آب و رنگ همه چیز را سپرد به سادگی پارچه‌ها، به‌سادگی پارچه‌ها و البته تلفیق درست رنگ‌ها. آن وقت است که می‌شود از دل پارچه‌هایی ساده، مانتوهایی خلق کرد که در اوج سادگی‌ کاملا رسمی‌اند و موقر و به قولی کاملا مجلسی .

ایده اصلی طراحی‌های «استاد محمدی» طراح برند ونوس هم در طراحی‌های جدیدش بازی با ظرافت و اصالت پارچه‌های ابریشم‌ و ترکیب رنگ‌های متفاوت این نوع پارچه در قالبی تازه است. در این مانتوها رنگ حرف اول را می‌زند.

دوخت‌های ظریف و استفاده از آسترهای همسو با رنگ بدنه اصلی مانتو هم از دیگر ویژگی‌های مجموعه تازه استاد محمدی هستند.بازی با رنگ‌ها این مانتو ترکیب ساده‌ دیگری است که باز هم از تلفیق پارچه‌هایی از جنس ابریشم خام طراحی شده است؛ اما این بار در رنگ‌هایی از دو طیف مختلف سبز و رنگ گرم اُکرایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *