خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی بازیگران / بیوگرافی پانته آ قدیریان و همسرش + عکس های اینستاگرام پانته آ قدیریان

بیوگرافی پانته آ قدیریان و همسرش + عکس های اینستاگرام پانته آ قدیریان

در این پست از مزون ونوس، بیوگرافی پانته آ قدیریان و همسرش را مرور می کنیم. خانم پانته آ قدیریان یکی از بازیگران نوظهور و جوان ایرانی اسـت. وی با بازی در سریال آقای قاضی و سریال سقوط شهرت پیدا کرده اسـت. مـا در ادامه میخواهیم زندگی نامه پانته آ قدیریان را بررسی کرده و عکس هاي این بازیگر زیبا و جوان را هم خواهیم دید. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری درمورد این بازیگر داشته باشید، با همراه باشید.

پانته آ قدیریان کیست؟

پانته آ قدیریان متولد ۲ اردیبهشت سال ۶۸ بوده و اکنون ۳۴ سال دارد. از جزئیات زندگی این بانوی هنرمند اطلاعاتی در دست نیست. اما وی یک خواهر بزرگ تر بنام پروانه دارد کـه تصویری از وی در اینستاگرامش منتشر کرده اسـت. خانم پانته‌آ قدیریان بازیگر کاراکتر «عطیه» در مینی سریال «سقوط» می باشد. دراین سریال بازیگرانی همچون حمید فرخ‌نژاد، الناز ملک و سجاد بابایی هم حضور دارند.

درمورد وضعیت تاهل پانته آ قدیریان باید بگوییم کـه این بازیگر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده اسـت. در صورت انتشار اخبار معتبر و تایید شده توسط ایشان، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

پانته آ قدیریان چگونه بازیگر شد؟

او می‌گوید: مـن سال‌هاي سال شاگرد کیومرث مرادی بودم ودر کنار ایشان آموخته‌ام. زمانی‌کـه نقش عطیه بـه مـن پیشنهاد شد، از ابتدا میدانستم نقشی کـه ایشان معرفی می کند با توجه بـه توانایی‌هاي بازیگر و کاراکتر صورت میگیرد. بنظر مـن، این کـه افرادی گروه تروریستی داعش را در نزدیکی‌ مرزهای مـا تجربه کرده‌اند، وحشتناک و جذاب اسـت. فیلمنامه راکه خواندم متوجه موضوع و سیر داستان آن شدم و برایم جذاب بود.

«عطیه» نیز مانند «آیسان» قربانی اسـت و سه سال آن‌جا زندگی کرده اسـت. تنها شانسی کـه آورده، این بوده کـه شوهرش نمرده اسـت. او در پی راهی اسـت کـه بتواند از طریق آن فرار کند ولی سرِ بزنگاه نمی تواند و بدشانسی گریبانش را می‌ گیرد. داستان بیشتر حول محور زنانی میچرخد کـه فریب خورده و بـه اسارت گرفته شده‌اند.

فیلم های پانته آ قدیریان

پانته آ قدیریان بعنوان بازیگر در آثاری همچون فیلم هاي لانتوری، نهنگ عنبر، دراکولا و سریال هاي 87 متر، آقای قاضی، سقوط بعنوان بازیگر حضور داشته اسـت. ایشان هم چنین در نمایشهای مرغ دریایی مـن، زیبا، دیر راهبان، درود خدانگهدار، هملت تهران 2017، درود و خدانگهدار، آژدهاک، آنتیگونه، مانش نیز بعنوان بازیگر حضور داشته اسـت.

خانم پانته آ قدیریان هم چنین، سابقه حضور در فیلم هاي کوتاه دود سفید، نمایشنامه، تعقیب و گریز، دراین اتاق خالی، لب مرز را نیز در کارنامه هنری خود دارد. وی بعنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز در نمایش مانش نیز حضور داشته اسـت. جدید ترین فعالیت هنری او تا حال حاضر بازی در سریال پربیننده سقوط می باشد کـه از در حال پخش از نمایش خانگی می باشد.

ماجرای کابوس های پانته آ قدیریان

پانته‌آ قدیریان بازیگر نقش عطیه در سریال سقوط بـه کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده در گفتگو‌اي گفت: یکی از سخت‌ترین لحظه‌ها برای شخص مـن، سکانس اعدام بود. مـا برای بازی کردن این صحنه بایستی لحظات اعدامی را تماشا میکردیم و نسبت بـه آن واکنش نشان می‌دادیم. حین فیلم برداری با این کـه می دانستم این لحظه واقعی نیست، با این حال تا چند شب کابوس اعدام می دیدم و برایم یادآور تلخی، ترس و دلهره زیادی بود.

او درباره چالش‌هاي نقش خود و فیلم برداری در شرایط سخت نیزاین‌طور توضیح داد: ازآن‌جایی‌کـه کاراکتر عطیه چندین سال در منطقه‌اي با زبان عربی زندگی کرده، لازم بود تا آنرا یاد بگیرم. بـه‌عنوان بازیگر باید سعی می کردم تسلط کاراکترم با زبان عربی را نشان بدهم. خصوصاً در مقایسه با کاراکتر «آیسان» کـه مدت زیادی از حضورش دراین بافت نمی‌گذشت. مـن بـه زبان عربی هیچ تسلطی نداشتم.

اما بـه‌مرور با تمرین و معلم‌هایي کـه داشتیم، توانستم با آن آشنا شوم. چالش‌هایي مانند یادگیری زبان عربی و… سختی‌هاي خاص خودش را دارد. اما وقتی بازیگری را انتخاب میکنیم، تمام این ها بـه هیجان تبدیل می شوند. هرچه‌قدر چالش‌ها بیشتر میشوند، کار سخت‌تر می شود. وقتی کار درست از آب دربیاید، لذت بیشتری دارد. چالش‌برانگیزترین وجه برایم، جای‌گذاری شخصیت خودم بجای عطیه بود.

دلنوشته های پانته آ قدیریان در اینستاگرام

خانم قدیریان حضور فعالی در شبکه هاي اجتماعی دارد. در پیج خانم پانته آ قدیریان در اینستاگرام میتوانید دلنوشته هاي وی را مطالعه کنید. وی عکسهایی از خودش و فعالیت هاي هنری اش را برای هوادارانی کـه دارد بـه اشتراک می‌گذارد. تا کنون وی بیش از 150 پست منتشر کرده اسـت. باید بگوییم کـه فالوورهای وی در اینستاگرام روز بـه روز در حال افزایش می باشند.

وی در یکی از پست ها خود نوشته:

خواب مـن رویای مـن

آسمان آبی دنیای مـن

ماه دور اما نزدیک مـن

آن ستاره پر نور مـن

در شبی رویایی در چشمان مـن

رقص برگ ها با آواز مـن

رویای مـن

تـو زیباترین دنیای مـن

رنگی و پر نور

باصدایی پر شور

رقص با آیینه ها در نور

این همه ی رویای بی تکرار

در جهان خشک و تبدار

خواب مـن ‌رویای مـن

آرامش دنیای مـن

دلنوشته پانته آ قدیریان درمورد زندگی

خانم قدیریان دریک پست درمورد زندگی اش نوشته: امروز فهمیدم چقدر زندگی پیچیده تر ازآن اسـت کـه فکرش را میکردم! چشمانم را بستم و بـه چند سال قبل تر برگشتم… دغدغه هاي آن روز ها را بـه خاطر آوردم، دغدغه هایي کـه امروز برایم ذره اي اهمیت ندارند . در خاطرات ِمحو شده ام بـه آدم هاي ِغریبه اي رسیدم، کـه روزی آشناترینِ مـن بودند و فکر میکردم ادامه زندگی بدون آن ها ممکن نخواهدبود.

اما، امروز حتی نام و نشانی، از آن ها در دور ترین روزنه هاي افکارم هم نیست ودر بدترین حالت ،خاطرات ِکمرنگی هستن. با چند ثانیه تداعی و افسوس خوردن… و امروز … حالا … این جا … منم … و تـو… وهمیشه این زندگیست کـه پر رنگتر از هر افسوس و تداعی با همه ی زیبایی هایش ادامه دارد.

پیج اینستاگرام پانته آ قدیریان

panteaghadirian@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *